,, Ocalić od zapomnienia’’

Takie hasło towarzyszyło IX Powiatowemu Młodzieżowemu Konkursowi Poezji Kresowej, który odbył się 31 maja br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Lubsku. Konkurs jest imprezą cykliczną i skierowany był do uczniów wszystkich typów szkół. Gimnazjum w Grabicach reprezentowały trzy osoby: Klaudia Filipczak, Julia Harbaruk i Patrycja Sykuła. Młodzi miłośnicy poezji mówionej, z niezwykłą wrażliwością, prezentowali utwory wybitnych polskich poetów urodzonych na Kresach. Jury wysoko oceniła poziom tegorocznego konkursu i wyłoniła najlepszych recytatorów. Z radością przyjęliśmy informację, iż laureatką tegorocznego konkursu została uczennica naszej szkoły.   Julia Harbaruk z klasy III gimnazjum zajęła I miejsce! Julia wciąż doskonali swoje umiejętności warsztatowe i osiąga imponujące sukcesy. Gratulujemy!

DSC05751                       DSC05743

DSC05736                       DSC05739


Komentarze są zamknięte.