Konsultacje nauczycieli

Created on przez admin

Plan konsultacji nauczycieli SP Grabice – I semestr 2022/23

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W GRABICACH

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Czas od…. do…..

1.

Naruszewicz Adam

czwartek

7.40 – 8.25

2.

Jankowska Anna

wtorek

  7.40 – 8.25

3.

Kalinowska Katarzyna

wtorek

12.55-13.40

4.

Dwornicka Anna

piątek

13.45-14.30

5.

Nowakowska Maria

środa

  8.30-9.15

6.

Pakos Anna

piątek

  7.45-8.30

7.

Klucznik Agnieszka

piątek

7.40-8.30

8.

Turowska Alicja

czwartek

14.35-15.20

9.

Sokalski Mateusz

środa

13.00-13.45

10.

Kowalczuk Milena

wtorek

13.00-13.45

11.

Skowronek Bogumiła

piątek

13.00-13.45

12.

Górnik-Biegaj Anna

czwartek

13.00-13.45

13.

Henclik Małgorzata

Czwartek

10.55-11.55

 

Pedagog specjalny: Agnieszka Klucznik               poniedziałek     13.00 – 13.45

                                                                                    wtorek               10.10 -11.50  

                                                                                    czwartek            10.10 – 10.55; 13.45 – 14.30

                                                                                    piątek                 11.10 – 11.55   

 

Logopeda: Katarzyna  Kalinowska                         wtorek               11.05 -12.50  

 

Dyrektor szkoły              poniedziałek – piątek            9.00  –  14.00

Wicedyrektor szkoły      wtorek, czwartek, piątek     8.30 – 14.30

                                                                                    

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZEGOWIE

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Czas od…. do…..

1.

Naruszewicz Beata

piątek

13.25 – 14.10

2.

Nowakowska Maria

czwartek

8.00-8.45

3.

Wasielewska Ewa

poniedziałek

13.30 – 14.15

4.

Pakos Anna

poniedziałek

  9.30-10.15

5.

Grzecznowska Monika

piątek

13.35 – 14.20

6.

Mroczkowska Urszula

piątek

13.35 – 14.20

 

Pedagog specjalny: Beata Naruszewicz              wtorek  godzina: 8.00  – 8.45

Pedagog specjalny: Monika Grzecznowska   

Logopeda: Beata Naruszewicz                              poniedziałek     10.45 – 11.30

                                                                                    wtorek               11.40 -12.25  

                                                                                    środa                     9.45-10.30

                                                                                    piątek                    8.00-8.45   

 

Dyrektor szkoły              poniedziałek, wtorek, czwartek      8.00  –  9.00

                                           piątek                                                12.00-13.00

Wicedyrektor szkoły      poniedziałek, środa     8.30 – 11.30

 



Komentarze są zamknięte.