Logowanie do systemu Synergia. Krótki przewodnik e-dziennik.

Instrukcja logowania do systemu Synergia dla rodziców i uczniów
 1. Wpisujemy w przeglądarkę internetową adres rodzina.librus.pl.
 2. Wybieramy fioletowy przycisk LIBRUS Synergia i klikamy Zaloguj.Logujemy się danymi otrzymanymi w szkole (konto Synergia) na fioletowym formularzu.a_logowanie_synergia_LR_graf_1.jpg
  3. Logujemy się danymi otrzymanymi w szkole (konto Synergia) na fioletowym formularzu.

  a_logowanie_synergia_LR_graf_2.jpg

  1. Przypominamy, że najważniejsze informacje o uczniu można przeglądać również za pomocą aplikacji Librus dla rodziców i uczniów

   Z aplikacji można korzystać na smartfonach i tabletach oraz przez przeglądarkę internetową na portalu Librus Rodzina. Jest to alternatywny sposób dostępu do informacji zawartych na koncie w dzienniku elektronicznym LIBRUS Synergia. Jest to usługa świadczona przez firmę Librus i wymaga założenia Konta LIBRUS oraz powiązania go z kontem z systemu Synergia, co opisaliśmy szczegółowo tutaj. Nie jest to oczywiście obowiązkowe i nadal możecie logować się do dziennika Synergia jak dotychczas – loginem i hasłem do konta Synergia (otrzymanymi od szkoły).

  Komentarze są zamknięte.