Z wizytą w teatrze

 

18 stycznia br. uczniowie klasy II i III gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Lubska. Celem wyprawy była wizyta w Lubskim Domu Kultury i spektakl pt. ,,Zemsta’’A. Fredro wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji                  z Wrocławia.

To ponadczasowe dzieło, świetnie skonstruowane, bawiło i śmieszyło widza. Młodzież na kilkadziesiąt minut mogła przenieść się do starego XVIII wiecznego zamku, umiejscowionego na cichej i spokojnej wsi. Reżyser Michał Hachlowski udowodnił, że czasy się zmieniają, ale my pozostajemy tacy sami. Była to zatem doskonała okazja przyjrzeć się sobie w krzywym zwierciadle.

Imponująca gra aktorów na długo pozostanie w pamięci widzów. A całość przedstawienia dopełniła muzyka Michała Kowalczyka i scenografia Małgorzaty Satory.  Sztuka godna polecenia!


Komentarze są zamknięte.