Z wizytą w Europejskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Gubinie

 

30 stycznia br. trzydziestoosobowa grupa gimnazjalistów z Grabic pod opieką wychowawców M. Budzianowskiej i M. Sokalskiego, uczestniczyła poradnictwie zawodowym zorganizowanym przez ECKU i Z                                                    w Gubinie. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą placówki oświatowej, która dysponuje na rynku pracy atrakcyjnymi  kierunkami kształcenia. Należą do nich: technikum hotelarskie, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum informatyczne, technikum pojazdów samochodowych.

Warsztaty przygotowane przez gospodarzy spodobały się gimnazjalistom tym bardziej, że mogli oni bezpośrednio uczestniczyć w praktycznej nauce zawodu. Spotkanie z dyrekcją szkoły, pracownikami i uczniami przebiegało w miłej    i życzliwej atmosferze.

 


Komentarze są zamknięte.