Wycieczka do Międzyzdrojów

             Dnia 05.06.2019r. uczniowie klas: III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej  wyjechali na trzydniową wycieczkę nad morze do Międzyzdrojów . O godz. 7:00 w środę wraz z wychowawcami Anną Dwornicką i Mateuszem Sokalskim wyruszyliśmy spod szkoły. Około godz. 14:00 byliśmy
na miejscu. Miejscem docelowym była Willa Słoneczna, zostawiliśmy bagaże, przebraliśmy się
i wyruszyliśmy na plażę. Każdy się kąpał i opalał. Około godz. 17:00 zjedliśmy obiadokolację,
a wieczorem spacerowaliśmy po Molo i podziwialiśmy zachód słońca.

            Drugiego dnia po śniadaniu pojechaliśmy do Świnoujścia, aby zwiedzić Miasto Podziemne na wyspie Wolin. Poznaliśmy tam sierżanta Bąbelka, który w ciekawy i zabawny sposób opowiedział nam o czasach zimnej wojny. Po powrocie do Międzyzdrojów udaliśmy się na obiad i plażę.
Na kolację pani Ania i pan Mateusz mimo burzowej aury zorganizowali nam grilla.

            Trzeciego dnia rano zwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych i spacerowaliśmy  Aleją Gwiazd. Później odwiedziliśmy zagrodę żubra w Wolińskim Parku Narodowym i kupiliśmy pamiątki. Po spakowaniu bagaży  wyruszyliśmy do domu. W drodze powrotnej podziwialiśmy rozległą panoramę Zatoki Pomorskiej z najwyższego punktu widokowego polskiego wybrzeża – Wzgórza Gosań.

 Około godz. 19:30 byliśmy w  Grabicach.

                  Każdy z nas na pewno dobrze zapamięta ten czas spędzony razem.


Komentarze są zamknięte.