ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Grabicach, kierując się zaleceniami GIS informuje, iż 01.09.2020r. nie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego w dotychczasowej formie, z wyłączeniem oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Spotkanie wychowawcy z rodzicami i uczniami oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych odbędzie się na placu przed szkołą w reżimie sanitarnym (jedno dziecko = jeden opiekun) z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – dystans społeczny, maseczki.
Pozostałe klasy przychodzą/przyjeżdżają do szkoły bez opiekunów i spotykają się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami celem zapoznania z planem lekcji oraz procedurami zachowania bezpieczeństwa w czasie Covid-19.
Spotkania odbywać się będą zgodnie z planem obowiązującym w roku ubiegłym, tj. rozpoczęcie zajęć w Grabicach o 8.30, w Strzegowie o 8.50. Poranne kursy autobusu szkolnego będą bez zmian, zgodnie z obowiązującym w roku ubiegłym. Powrót uczniów ze szkoły będzie około godziny 9.30 w Grabicach, 10.00 w Strzegowie.

Proszę pamiętać o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa sanitarnego, konieczne jest posiadanie maseczki zarówno w czasie przejazdu autobusem jak również pobytu w szkole.


Komentarze są zamknięte.