MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK W GNIEŹNIE

6 grudnia uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Grabicach z Filią w Strzegowie wybrali się na wycieczkę do fabryki bombek w Gnieźnie. Celem wyjazdu było poznanie etapów powstawania bombek. Dzieci dowiedziały się, jak powstają te niezwykłe ozdoby świąteczne i uczestniczyły we wszystkich etapach produkcji: dmuchaniu szkła, srebrzeniu, lakierowaniu i dekorowaniu. Dodatkowo w ramach warsztatów uczniowie własnoręcznie dekorowali ozdoby choinkowe. Na zakończenie wizyty w fabryce wszystkie dzieci otrzymały bombki z własnym imieniem. Ostatnim etapem wycieczki była zabawa w „Fantazji”. W tym bajkowym miejscu uczniowie mieli do dyspozycji dwupiętrową konstrukcję zabawową, a w niej: trampoliny, dmuchańce, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami i wiele innych atrakcji. Zabawy przebiegały w bardzo wesołej atmosferze, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci.


Komentarze są zamknięte.