,,Majowe Spotkanie z Kulturą’’

21 maja br. w Czarnowicach miała miejsce cykliczna impreza organizowana przez miejscową szkołę, a mianowicie spotkanie z utalentowaną młodzieżą z Gminy Gubin. Tegoroczne przedsięwzięcie przebiegało pod hasłem ,,Kapeluszy Wyobraźni’’. Liczna grupa artystów z naszego regionu zaprezentowała się pięknie, co świadczy  niewątpliwie o ich niezwykłych umiejętnościach. Byli wśród nich recytatorzy, aktorzy, zespoły taneczne, młodzież śpiewająca, grająca na instrumentach muzycznych. Naszą szkołę reprezentowała Weronika Dwornicka z klasy III SP, Lena Budzianowska z klasy IV SP i Krzysztof Harbaruk uczeń klasy I gimnazjum, których występ zyskał aplauz publiczności.  Imprezie towarzyszyły wystawy prac malarskich i rękodzieła.  Słodkich pyszności i domowych pierożków można było zasmakować w specjalnie przygotowanych przez organizatorów kawiarenkach.

 


Komentarze są zamknięte.