Wycieczka gimnazjalistów do Zielonej Góry

 

16 grudnia 2016 roku uczniowie gimnazjum Zespołu Szkół w Grabicach wraz z opiekunami  p. M. Budzianowską, p. A.Turowską, p.K. Kalinowską udali się na wycieczkę do Zielonej Góry. Celem wycieczki był aktywny wypoczynek oraz udział w seansie filmowym, tym samym kształtowanie wrażliwości estetycznej młodzieży.

Na program wyprawy złożyła się dwugodzinna zabawa w kręgielni oraz projekcja filmu w Galerii Focus. Młodzież miała do wyboru filmy produkcji amerykańskiej ,,Fantastyczne zwierzęta” i ,, Gwiezdne wojny’’.  Po podjęciu decyzji zainteresowani widzowie udali się do poszczególnych sal. Tam zaś otworzyły się wrota magicznego i tajemniczego świata filmów. Reżyserzy zadbali o wartką akcję, fantastyczna scenerię i adekwatną do treści filmu muzykę. Na planie filmowym nie zabrakło wielu znanych, utalentowanych aktorów.

Po wyjściu z kina młodzież dokonała oceny obejrzanych filmów. Dyskusjom nie było końca. Zatem wycieczkę do Zielonej Góry z pewnością można uznać za udaną. Tym bardziej, że posiadała ona walory kulturoznawcze i sprzyjała integracji gimnazjalistów.                                                                                                         W taki oto sposób uczestnicy wyprawy przedłużyli czas świętowania Mikołajek.


Komentarze są zamknięte.