TURNIEJ SZACHOWY W ZS GRABICE

TURNIEJ SZACHOWY W ZS GRABICE

 

28.04.2016r. w Zespole Szkół w Grabicach odbył się szkolny turniej szachowy w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Edukacja przez szachy”.  W turnieju wzięło udział 60-ciu uczniów ze szkoły w Grabicach oraz 10-ciu uczniów zaproszonych do wspólnych rozgrywek z Gubina i ze  szkoły w Strzegowie.  Pomimo tak dużej ilości zawodników, turniej przebiegał sprawnie, ukazując duże skupienie i rywalizację uczniów. Nad całością przedsięwzięcia  czuwał koordynator projektu pan Robert Rogala oraz nauczyciele wychowania fizycznego   Artur Bezdziczek i Mateusz Sokalski.

Uczniowie zajęli kolejno miejsca:

I kategoria chłopcy:                                                               I kategoria dziewczęta:

1.miejsce  Marcel Staszak (Strzegów)                              1.miejsce Zuzanna Staszak (Strzegów)

2.miejsce Grzegorz Bezdziczek (Gubin)                           2.miejsce  Lena Budzianowska  (Grabice)

3.miejsce Wojciech Świerczyński (Strzegów)                 3.miejsce  Nikola Lewandowska (Grabice)

 

II kategoria:

1.miejsce Julia Harbaruk (Grabice)

2.miejsce  Krzysztof Harbaruk (Grabice)

3.miejsce Hubert Szydłowski (Strzegóww)

Thumbnail     Thumbnail  Thumbnail

Thumbnail Thumbnail  Thumbnail


Komentarze są zamknięte.