“Święto Latawca” w Grabicach

               6 października 2018 roku zorganizowano w szkole festyn z okazji „Święta latawca”. Niebo nad Grabicami zdobiły piękne latawce, które były nagrodzone wyjątkowymi upominkami. Plenerową imprezę uświetniły występy uczniów: Weronika Dwornicka, Filip Graczyk (taniec towarzyski), Lena Budzianowska (gra na skrzypcach), Krystian Data (śpiew). Podczas festynu przygotowano także stoisko promujące Szkolne Kasy Oszczędności. Zachęcano uczniów i rodziców do włączenia się
w działalność SKO, przybliżano świat finansów z wykorzystaniem materiałów PKO Bank Polski, odpowiadano na pytania dotyczące tematyki bankowej i ekonomicznej, przeprowadzono konkurs plastyczny. Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji, były to: darmowe zamki dmuchane i wata cukrowa, wizyta strażaków, „Bieg dla Niepodległej”, w którym uczestniczyli uczniowie w różnych kategoriach wiekowych oraz rodzice, domowe wypieki i kiełbasy z grilla.


Komentarze są zamknięte.