Spektakl teatralny pt. „Zebranie”

Dnia 5 listopada 2019 roku my-uczniowie klasy 7 i 8 szkoły podstawowej razem z paniami : Anną Dwornicką i Alicją Turowską pojechaliśmy do ECKU i Z w Gubinie na interaktywny spektakl teatralny pt. „Zebranie”, który został przygotowany przez artystów Polskiego Teatru Dramatycznego z Wrocławia.

Akcja przedstawienia rozgrywała się w szkole i poruszała ważne problemy dotyczące tolerancji, odmienności, przyjaźni, prawdomówności oraz konsekwencji łamania ogólnie przyjętych norm społecznych. Dorośli aktorzy wcielający się w role uczniów, wzorcowo odegrali swoje role.
Przedstawienie zawierało także elementy interakcji z publicznością. Mieliśmy szansę wypowiedzenia się do mikrofonu, a jedna z naszych koleżanek- Dorota, mogła spróbować swoich sił na scenie. Dynamiczna akcja i konstrukcja spektaklu trzymała w napięciu do samego finału.

Sztuka bardzo nam się podobała i nie możemy doczekać się następnych.


Komentarze są zamknięte.