Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 22 października 2015 roku odbyła się uroczystość Ślubowania najmłodszych uczniów naszej szkoły. Uroczystość uświetnili: Pani Dyrektor Beata Skowron, Wójt Gminy Gubin Zbigniew Barski, Pani Wicedyrektor Dorota Ruła, Przewodnicząca Rady Gminy Gubin Pani Dorota Prugar-Wasilewska, rodzice oraz uczniowie klas I, II, III, IV Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami. test

Najmłodsi uczniowie zostali miło przywitani przez starszych kolegów i koleżanki z klasy III, po czym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie.

Następnie Pani Dyrektor dokonała aktu ślubowania i rozdała już prawowitym uczniom dyplomy i upominki. Wójt Gminy Gubin również wręczył najmłodszym słodkości i pożyczył samych sukcesów w nauce. W miłej atmosferze życzenia uczniom złożyli goście, którzy zgodnie stwierdzili, że uczniowie są gotowi i sumiennie przygotowani do pracy w szkole.

Każdy uczeń otrzymał słodki poczęstunek, następnie zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Rodzice, którzy licznie przybyli w tym dniu starali się, aby te chwile były niezapomniane i przyjemne.


Komentarze są zamknięte.