Pożegnania nadszedł czas…

Po 30 latach pracy na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Teresa Wojtowicz-Pleszyniak,  wspaniały dydaktyk, była Pani dyrektor. Z wyrazami szacunku i godni podziwu przepracowanych lat pożegnaliśmy uroczyście panią Teresę i życzymy jej przede wszystkim należytego wypoczynku i zdrowia. Aby każdy dzień zaczynał  i kończył się uśmiechem na twarzy a wspomnienie o” szkolnych” latach budziło wzruszenie. Drzwi naszej szkoły są zawsze dla Pani otwarte.

Jednocześnie pragnęliśmy pożegnać Panią Halinę Kulińską, wieloletnią pracownicę szkoły. Pani Halinie życzymy dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień oraz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Serdecznie zapraszamy w odwiedziny w nasze szkolne progi.

Po krótkiej współpracy ale z wdzięcznością pożegnaliśmy również panią stażystkę Agnieszkę Skowronek, która zawsze służyła pomocną dłonią. Pani Agnieszce życzymy dalszych sukcesów i również zachęcamy do odwiedzin szkoły.

 

Z wyrazami szacunku

dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, uczniowie i rodzice Zespołu Szkół w Grabicach.


Komentarze są zamknięte.