Pierwszy Dzień Wiosny

Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją 21 marca uroczyście świętujemy nadejście.Wiosny. Każda z klas miała za zadanie wiosennie wystroić klasę oraz przygotować marzannę. Na trzeciej lekcji odbył się apel, gdzie uczniowie brali aktywnie udział w programie przygotowanym przez Samorząd Szkolny oraz p. Bogumiłę Skowronek. Trójka przedstawicieli z klas IV-VI i VII-III gimnazjum walczyła w “ Quizie Przyrodniczym ”. Następnie zostały zaprezentowane przepiękne wiosenne stroje uczniów oraz marzanny. W przerwach między konkursami zespół “Co ty na to “ pod opieką p. Artura Bezdziczka zaśpiewał wesoło piosenki powiązane z wiosną. Jury miało przed sobą bardzo trudne zadanie, aby sprawiedliwie ocenić wszystkie konkurencje. Po ich rozstrzygnięciu udaliśmy się na plac przed szkołą, gdzie ostatecznie pożegnaliśmy zimę paląc marzanny.


Komentarze są zamknięte.