Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

21.03.2019 roku w Gubinie na stadionie MOSiR-u odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w biegach przełajowych. W tym roku klasyfikacja odbywała się zarówno drużynowo jak i indywidualnie.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny w różnych kategoriach wiekowych. Spośród klasyfikacji indywidualnej najlepiej zaprezentowała się Bernadetta Miller, która zajęła 12 miejsce oraz Krystian Data, 14 miejsca. Nie dużo gorzej zaprezentowali się również: Martyna Waplak, Marcel Staszak oraz Adam Krawczun.

Dzięki dobremu występowi dziewczyn w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy IV,V,VI) Szkoła Podstawowa w Grabicach zajęła II miejsce w powiecie.

Serdecznie gratulujemy.

Na wyróżnienie zasługuje również start najmłodszej uczestniczki zawodów Juli Data, która z zawodniczkami starszymi od siebie zajęła 7 miejsce. Bieg ten odbywał się poza klasyfikacją szkół w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego.


Komentarze są zamknięte.