IV Turniej Szachowy

11 maja br. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Szkole Podstawowej w Czarnowicach odbył się IV Turniej Szachowy Gminy Gubin. Organizatorem wydarzenia był Urząd Gminy Gubin.

W turnieju wzięło udział 38 zawodników ze szkół gminnych. Po zakończonych zawodach medale i puchary wręczył wójt gminy Gubin Zbigniew Barski. Zawody poprowadził i sędziował pan Robert Rogala z Gubińskiego Klubu Szachowego. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach wiekowych A  ( klasy I – III) i B (klasy IV – VII plus uczniowie z byłych gimnazjów).

Wyniki po ostatniej 5 rundzie w Grupie A:

I miejsce – Kacper Mierzwiak, SP Chlebowo

II miejsce – Jakub Rogalski,  SP Chlebowo

III miejsce – Nikola Krześlak, SP Grabice

Wyniki po ostatniej 5 rundzie w Grupie B:

I miejsce Paweł Zdanowicz, SP Czarnowice

II miejsce Damian Ławrynowicz, SP Czarnowice

III miejsce  Maksymilian Staszak, SP Czarnowice

   W walce o Puchar Wójta Gminy Gubin wśród szkół podstawowych na podstawie zdobytych punktów, najlepszą szkołą w kategorii wiekowej klas I – III okazała się Szkoła Podstawowa w Grabicach, natomiast w kategorii wiekowej klas IV – VII plus uczniowie z byłych gimnazjów Szkoła Podstawowa w Czarnowicach.

 


Komentarze są zamknięte.