I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu

31 pazdziernika 2017 r. uczennice kl. V: Dorota Naglik, Hanna Reweda-Kwiatkowska i Alicja Krzyśpiak uczestniczyły w Konkursie Wiedzy o Dobrym Zachowaniu organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Gubinie. Konkurs przebiegał pod hasłem „Tu czy tam, grzeczny nie jestem sam”. Trzyosobowe drużyny ze szkół miejskich i gminnych zmagały się w kolejnych rundach z pytaniami ze znajomości savoir-vivre’u. Prowadząca pani Żaneta Bukowska po każdym etapie, informowała o prawidłowych odpowiedziach. Po podliczeniu punktów przez jury, okazało się, że nasza drużyna zajęła I miejsce, ex aequo z drużyną z SP nr 3. Na koniec zwycięzcy otrzymali piękne książki i dyplomy, a następnie  wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia. Organizatorzy zapewnili dzieciom słodki poczęstunek, a przede wszystkim miłą atmosferę, w której wszyscy – i uczniowie, i nauczyciele –  uzupełniali swoją wiedzę o dobrych manierach. Zdobyta wiedza na pewno przyda się w codziennym życiu. Gratulujemy naszej drużynie.


Komentarze są zamknięte.