Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

   W piątek 25 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej w Grabicach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po mszy świętej Pani Dyrektor Beata Skowron powitała zgromadzonych uczniów i Rodziców, podziękowała za owocną współpracę w tym roku szkolnym, szczególnie podczas nauki zdalnej. Jako pierwsi świadectwa ukończenia szkoły
i nagrody książkowe otrzymali absolwenci.  Młodzież dziękując za trud wychowania, pożegnała się ze szkołą przemówieniem i pięknymi kwiatami. Uczniom z najwyższą średnią ocen wręczone zostały stypendia Rady Gminy Gubin.  Następnie nagrody i wyróżnienia otrzymali uczniowie z pozostałych klas. Na zakończenie Dyrektor Szkoły życzyła absolwentom sukcesów edukacyjnych w nowych szkołach, a wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Uczniowie wyróżnieni w kl. I-III:
Grochowski Michał, Kotwicka Wiktoria, Kuzik Zuzanna, Bednarska Liliana, Niemaczek Antoni, Naglik Kacper, Gaworski Mateusz, Andrys Wiktoria, Kuzik Aleksander.
Uczniowie wyróżnieni w kl. IV-VIII:
klasaIV: A. Grochowska, J. Data, D. Drzymala, H. Duda, H. Kuśmira, B. Małecki, N. Pach, A. Stawski, G. Wojtkiewicz;
klasa V: A. Gaworska, K. Ornawka;
klasa VI: K. Grochowski, M. Niemaczek, N. Mazurek, N. Berger,W. Dwornicka, D. Mazurek;
klasa VII: P. Bednarska, A. Łojko, O. Sykuła, M. Waplak, W. Kuczyńska;
klasa VIII : D. Naglik, W. Zdrojewska, H. Reweda-Kwiatkowska.
Stypendia Wójta i Rady Gminy Gubin otrzymali:
A. Grochowska, J. Data, D. Drzymała, A. Gaworska, K. Ornawka,
K. Grochowski, O. Sykuła, M. Waplak, D. Naglik, H. Reweda-Kwiatkowska.


Komentarze są zamknięte.