Wycieczka do banku PKO

Wycieczka do banku PKO

Znalezione obrazy dla zapytania bank

 

 

 

 

11 maja 2016r. w  uczniowie klasy I odwiedzili Bank PKO SA w Gubinie. Zostali bardzo serdecznie przyjęci przez p. dyrektor Annę Szcześniewicz, p. kierownik oddziału Danutę Pietrzaki i opiekunkę SKO p. Beatę Weselską. Uczniowie zobaczyli jak funkcjonuje bank i pracują doradcy finansowi. Miały również możliwość obserwacji monitoringu banku w gabinecie dyrektor. Wiele radości sprawiło im stawianie pieczęci i stempli, które udostępniła dzieciom p. dyrektor.

 

 

Dużą wiedzą na temat banku wykazała się Nikola B. W nagrodę samodzielnie obsługiwała liczarkę.

Wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami. Szczęśliwsze, bogatsze w wiedzę o bankowości wróciły do szkoły.

             bank 1  bank 2  bank 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bank 4

bank 5


Komentarze są zamknięte.