TURNIEJ SZACHOWY W GRABICACH

25 marca w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy pod patronatem Gubińskiego Klubu Szachowego. Zespół Szkół w Grabicach był zarówno gospodarzem jak i współorganizatorem całego przedsięwzięcia. Tego dnia do Grabic przybyło około 60 zacnych szachistów, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych. Wśród przybyłych byli również uczniowie realizujący zajęcia w szkole podstawowej w ramach projektu „Edukacja przez szachy”. Nad całością turnieju czuwał pan Robert Rogala – prezes Klubu Szachowego oraz pan Artur Bezdziczek – nauczyciel ZS Grabice. Na podsumowaniu wyłoniono zwycięzców, przyznano dyplomy i medale, które wręczała pani dyrektor szkoły Beata Skowron. Wytrwałości w realizacji pasji, gratulacje dla medalistów i podziękowania dla wszystkich, którzy tego dnia przybyli do Grabic – oto końcowe słowa pani dyrektor Beaty Skowron i pana prezesa Roberta Rogali. Do zobaczenia na następnym turnieju.

Ta galeria zawiera 13 obrazów  obrazy itd.

Wysłany dnia: przez admin

Komentarze są zamknięte.