Sukces Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkół w Grabicach

 

 Sukces Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkół w Grabicach

Od stycznia 2015 w szkole prowadzony jest Blog SKO, gdzie na bieżąco umieszczane są wydarzenia z życia szkoły i działań podejmowanych przez SKO. Co miesiąc, od października do czerwca, szkoły z całej Polski rywalizują o tytuł „SKO blog miesiąca”. W każdym miesiącu nagradzane są trzy blogi, które w najciekawszy sposób zaprezentują swoją miesięczną aktywność w programie SKO. Dodatkowo 3 szkoły mogą otrzymać wyróżnienie. O wyniku rywalizacji decydują zarówno internauci – poprzez oddawanie głosów na swoje ulubione blogi, jak i specjalnie w tym celu powołana Komisja Konkursowa, która na podstawie dostępnego na stronie rankingu internautów ocenia 10 szkół, które uplasowały się w nim najwyżej.

W marcowej edycji Konkursu nasz blog otrzymał wyróżnienie. Jest to kolejny sukces opiekunów SKO Danuty Wróbel i Haliny Guc. W lutym 2015 r  blog zdobył I miejsce. Nagrodą główną był laptop dla szkoły i zestaw upominków dla uczniów. Opiekunowie SKO dziękują wszystkim, którzy czytali, głosowali i wystawiali komentarze, czym przyczynili się do naszego zwycięstwa.

 

sko

 

 


Komentarze są zamknięte.