Spotkanie z policjantem „Bezpieczne ferie zimowe 2020”

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu
16.01.2020r. odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno – edukacyjne dla uczniów
z klas 0 – III z funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Gubinie na temat „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”. Policjant przypomniał dzieciom o różnych zagrożeniach czyhających
na nich w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupił się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegał przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Policjant udzielił wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Przeprowadzone spotkanie zakończyło się dyskusją z uczniami.


Komentarze są zamknięte.