Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w czwórboju lekkoatletycznym

05.05.2026 na stadionie MOSiR w Gubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w czwórboju lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Agata Bielaszewska, Maja Krugiełka, Inga Pecyna, Daria Białek oraz Zuzanna Kuzik.
Szkołę w rywalizacji chłopców reprezentowali: Jakub Kiwka, Julian Łukasiewicz, Bartosz Kłyszejko, Adrian Kos, Antoni Niemaczek oraz Michał Grochowski.
Pomimo trudnych warunków atmosferycznych i bardzo zaciętej rywalizacji uczniowie SP Grabice pokazali ogromne zaangażowanie, waleczność i sportowego ducha. Drużyna chłopców wywalczyła bardzo dobre 3 miejsce w powiecie.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za ambitną postawę i godne reprezentowanie szkoły.
 
 

Komentarze są zamknięte.