I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu

11 maja 2017 r. uczniowie: Bartosz Dobrzański, Nikola Mazurek i Alicja Szybajło uczestniczyli w Konkursie Wiedzy o Dobrym Zachowaniu organizowanym przez Klub Kobiet Niezależnych oraz Gubiński Dom Kultury.
W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Organizuję przyjęcie”. Uczniowie z sześciu szkół dzielnie walczyli zachowując zasadę „fair play”. Po kilku runach pytań oraz zadań wymagających spostrzegawczości oraz umiejętności plastycznych i recytatorskich, nasi zawodnicy zdobyli największą ilość punktów i zajęli zaszczytne I miejsce. Organizatorzy zapewnili dzieciom słodki poczęstunek, nagrody, a przede wszystkim miłą atmosferę i naukę poprzez zabawę: była wspólna piosenka oraz występy wokalne i taneczne uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gubinie. Na koniec zwycięzcy otrzymali piękne książki, dyplomy i pamiątkowe statuetki. Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w tak ciekawym konkursie. Gratulujemy naszej drużynie. Zdobyta wiedza dotycząca dobrych manier na pewno przyda się w codziennym życiu, choć jak powiedział Adam Mickiewicz „Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą”.

 


Komentarze są zamknięte.