GMINNY DZIEŃ NAUCZYCIELA

W przeddzień święta Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Grabicach, we wspólnym gronie spotkali się pracownicy oświaty z terenu Gminy Gubin, dla których uczniowie przygotowali piękną akademię. Swój występ zadedykowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkół w naszej gminie. Podczas uroczystości zaprezentowali bogaty program artystyczny w postaci wesołych scenek z życia szkoły, były też życzenia oraz piosenki.

Uroczystość odbyła się 13 października. W słowach skierowanych do pedagogów i pracowników oświaty, Wójt Gminy Pan Zbigniew Barski, wyraził szczere uznaniaoraz wyrazy wdzięczności za wysiłek i poświęcenie w realizowaniu trudnego, ale pięknego powołania, jakim jest kształcenie dzieci i młodzieży, podkreślając, jak wielką wartością jest edukacja.

Obchody tak szczególnego dnia, jakim jest Dzień Edukacji Narodowej, nazywany także Dniem Nauczyciela, były także okazją do przyznania nagród, które tego dnia otrzymali dyrektorzy oraz nauczyciele.


Komentarze są zamknięte.