Ferie w ZS Grabice – fotorelacja

            Ferie w Zespole Szkół w Grabicach rozpoczęły się dnia 19 stycznia 2016r., wtedy to uczniowie klas młodszych (I-III SP) wyjechali z nauczycielkami: D. Wróbel, A. Pirko, H, Kuryło i H. Guc na wycieczkę do Gubina.  Dzieci spędziły miło czas w sali zabaw, Mc’Donaldzie oraz odbyły lekcję biblioteczną w bibliotece miejskiej. Uczniowie wrócili zadowoleni i w znakomitym nastroju rozpoczęli feryjny odpoczynek.

Tego samego dnia dla uczniów klas IV-VI i gimnazjum zorganizowane były zajęcia w szkole. Można było wybrać takie aktywności jak gra w ping-ponga lub szachy, pod opieką nauczycieli: K. Sitek, A. Filipak, D. Domańskim, spędzić czas z Panem A. Naruszewiczem grając na PS3, lub wziąć udział w lekcji chemii na wesoło z Panią A. Turowską. Uczniowie dostali ciepły posiłek i obiecali wrócić następnego dnia.

Tak też się stało. Dnia następnego (20.01.2016r.) uczniowie znów licznie przybyli do szkoły. Mogli pograć w ping-ponga, w szachy, skorzystać z pracowni komputerowej, uczestniczyć w lekcji chemii lub potańczyć zumbę. Opiekunami w tym dniu byli nauczyciele: A. Turowska, A. Bezdziczek oraz A. Dwornicka.

Trzeciego dnia podobnie jak w dniach poprzednich, uczniowie mogli korzystać z sali gimnastycznej, grać w ping-ponga, szachy pod opieką Pana T. Pietscha. Dzieci mogły również wziąć udział w zajęciach artystycznych z Panią M. Budzianowską lub skorzystać z czytelni pod okiem Pani T. Wojtowicz-Pleszyniak. Na koniec dnia uczniowie spędzili miło czas przy ognisku, piekąc kiełbaski i wesoło rozmawiając.

 


Komentarze są zamknięte.