Dzień Otwarty

21 czerwca odbył się „Dzień Otwarty” w szkole w Strzegowie. Podczas tego dnia dzieci ze szkoły w Grabicach i Strzegowie, które będą uczęszczać do pierwszej klasy w przyszłym roku szkolnym zapoznały się z nauczycielami, wyposażeniem sal i placu zabaw. Przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych i ruchowych. Przyszłym pierwszakom bardzo podobały się zajęcia plastyczne, dzieci kolorowały domki z papieru, uczyły się przy tym zdolności współpracy i współdziałania w grupie. Był także poczęstunek w postaci grillowanych kiełbas i  słodkich lodów. Dzień ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, że szkoła w Strzegowie jest bardzo dobrze wyposażona w pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, nowe meble i zabawki.


Komentarze są zamknięte.