Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!

14.10.2015r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie klasy IV pod kierunkiem p. Bogumiły Skowronek i zespół “Co Ty na to” z opiekunami p. Arturem Bezdziczkiem i Katarzyną Sitek.test

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanko. Montaż słowno-muzyczny zawierał wiersze skierowane do nauczycieli. Oprawę muzyczną stanowiły piosenki w doskonałym wykonaniu zespołu. Uśmiechniętym nauczycielom wręczono jeszcze słodki upominek.
Następnie głos zabrała p. Dyrektor Beata Skowron, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.


Komentarze są zamknięte.