Dzień Babci i Dziadka

11 lutego 2016r.  w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dziadkowie  to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka,  dlatego w tym szczególnym dniu wnuczęta  pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i pod opieką  wychowawców przygotowały dla nich program artystyczny.
Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych przez rodziców  stołach  ze słodkościami i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich pociech. Pani dyrektor Beata Skowron powitała miłych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny (taniec, piosenki, wiersze, inscenizacja),a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane  upominki dla swoich Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuki, które włożyły wiele wysiłku w to, aby najlepiej wyrazić swoją  miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich!


Komentarze są zamknięte.