Apel z okazji Dnia Kobiet

         Pierwszy Dzień Kobiet obchodzony był 28 lutego 1909 roku, został ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku. Obecnie jest oficjalnym świętem w wielu krajach obchodzonym corocznie 8 marca. Mężczyźni wręczają wtedy kobietom kwiaty i upominki. W naszej szkole również hucznie świętowaliśmy z tej okazji. W przygotowanym pod kierunkiem pana Adama Naruszewicza programie rozrywkowym mieliśmy  okazję zobaczyć, jak nauczają nasze Panie. Panowie odpowiadali na pytania dotyczące zachowania kobiet w różnych sytuacjach. Akademia wywołała wiele uśmiechów na twarzach naszych uczniów. Nie zabrakło również serdecznych życzeń skierowanych do wszystkich kobiet. Panie zostały obdarowane tortem, czekoladami i kwiatami.


Komentarze są zamknięte.