Apel – rozdanie dyplomów za udział w konkursach

Nadszedł czas na wyłonienie zwycięzców w konkursie Dyrektora Szkoły na najładniejszą klasę. Po obradach komisji konkursowej zdecydowano, iż I miejsce zdobywa klasa I gimnazjum z wychowawcą Panią Małgorzatą Budzianowską. Na II miejscu uplasowała się klasa starsza, II gimnazjum wraz z wychowawcą Panem Dariuszem Domańskim, III zaszczytne miejsce przypadło klasie V Sp z wychowawczynią Panią Anną Dwornicką.

W kategorii klas I-III SP zwycięską drużyną okazała się klasa III Sp pod przewodnictwem Pani Haliny Guc, II miejsce zdobyła klasa II SP z wychowawczynią Panią Danutą Wróbel. Miejsce III przypadło dla klasy I Sp z wychowawczynią Panią Haliną Kuryło.

Wszystkim klasom gratulujemy i życzymy, aby w przyszłym roku Wasze klasy wyglądały równie pięknie.

apel1  apel2  apel3

apel4  apel5  apel6

 

Nasi uczniowie brali udział również w wielu innych konkursach w przeciągu całego roku szkolnego. Wszyscy zwycięzcy byli na bieżąco nagradzani a Pani Dyrektor osobiście gratulowała uczniom i ich rodzicom za sukcesy. Pod koniec roku szkolnego 2015/2016 odbyło się jeszcze jednak kilka znaczących konkursów, dlatego chcieliśmy na apelu wyróżnić:

  • Uczniów, biorących udział w biegach “Gubińska Mila”
  • gubinskamila1   gubinskamila2

 

  • Uczniów, reprezentujących szkołę na konkursie wojewódzkim PCK
  • pck1  pck2

 

  • Uczniów, biorących udział w konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Gubinie
  • kopernik1

 

  • Uczniów, reprezentujących szkołę na wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych w Słubicach
  • zawody sztafeta

 

  • Mistrzów Oszczędzania SKO w Zespole Szkół w Grabicach

?????????????

 


Komentarze są zamknięte.