Andrzejki w naszej szkole

 

Jest taki wieczór, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Andrzejki to okazja do udanej zabawy.

W takiej właśnie atmosferze dnia 24 listopada 2016r. upłynął “andrzejkowy wieczór” klas młodszych w naszej szkole. Oczywiście zabawa miała miejsce przed południem, nastrój wieczoru imitowała magiczna gra świateł.  Po czwartej lekcji na dyskotekę wybrały się klasy IV-VI Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum. Główną atrakcją były wróżby przygotowane przez uczniów z każdej klasy, ale nie zabrakło też zabawy i tańców. Dzieci dowiadywały się o swoją przyszłość u wróżek, które doskonale pełniły swoją rolę. Ciekawe, czy wróżby przełożą się na rzeczywistość. W międzyczasie można było przekąsić coś słodkiego przygotowanego przez rodziców i napić się soku.

 


Komentarze są zamknięte.