Wycieczka gimnazjalistów do miejscowości nadbałtyckich

W dniach od 28 do 30 czerwca 2018 roku uczniowie trzeciej klasy gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do miejscowości Międzyzdroje – Świnoujście. Program wycieczki był bogaty, ponieważ oprócz wypoczynku młodzież zobaczyła wiele ciekawych miejsc min. Bałtycki Park Miniatur, Gabinet Figur Woskowych, Domek na dachu, Amfiteatr. Niemałe wrażenie wywarła przeprawa promowa w Karsiborze. Okazało się, że Świnoujście posiada imponujące zabytki, muzea- Muzeum Rybołówstwa, Latarnię Morską, ale też piękną plażę. Młodzież aktywnie spędzała czas starając się maksymalnie wykorzystać każdy dzień. Wejście na Kawczą Górę wprawdzie nie sprawiło kłopotów, ale wszyscy przekonali się, że było warto. Panorama na Zatokę Pomorską, plaże w Międzyzdrojach, niemieckie porty i oczywiście sam
Bałtyk – to wszystko robiło wrażenie. Na długo pozostaną w pamięci wspólnie spędzone chwile gimnazjalistów. Nieustannie towarzyszyło Im słońce i dobre nastroje. Był to czas na zabawę i wypoczynek. Fotografie przypominać będą ostatnią wyprawę w gronie koleżanek i kolegów. Nad bezpieczeństwem czuwali wychowawcy: M. Budzianowska i M. Sokalski.


Komentarze są zamknięte.